پیام مدیریت

بانام و یاد خداوند متعال

گردشگری علم و تجارتی پویاست که در تمام طول تاریخ بشریت راه پیشرفت اقتصادی و تبادلات فرهنگی را هموار نموده است. از خداوند شاکرم که در این امر مهم در حال خدمتگزاری به کشور و هم‌وطنان عزیز هستم.

با ۷ سال تجربه مدیریت در شرکت پایتخت گشت آریا و ۱۲ سال تجربه مدیریتی در زمینه گردشگری همواره در جهت بهبود و بروز رسانی خدمات به مشتریان عزیز تلاش نموده و تا انتها این راه را ادامه خواهم داد. زیرا سرمایه ما، مشتریان عزیز و وفادار این شرکت است.

تمام همکاران این شرکت با روحیه‌ی بالای کاری و تلاش در جهت جلب هر چه بیشتر رضایت مشتری در سلامت کامل کاری در حال خدمت‌رسانی به مسافران گرامی می‌باشند. و در انتها از تمام کارکنان شرکت پایتخت گشت آریا که همواره دل سوزانه و خستگی‌ناپذیر به فعالیت مشغول هستند انتظار دارم با اهتمام و برنامه‌ریزی فضای مناسبی برای رضایت مسافرین ارجمند و پیشرفت گردشگری در میهن عزیزمان را فراهم آورند.

با تشکر و سپاس

فرامرز عظیمی

مدیرعامل شرکت پایتخت گشت آریا

درباره پایتخت گشت آریا

شرکت پایتخت گشت آریا متشکل از ۲ شرکت اصلی فعال در صنعت جهانگردی، استفاده از توان و تخصص بیش از ۴۰ نفر پرسنل و مدیران خود توانسته گام مؤثر در صنعت گردشگری بردارد و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان خود از سراسر کشور هم‌اینک با برگزاری برترین تورها در مقیاس کمی و کیفی به پرطرفدارترین مقاصد گردشگری جهان، یکی از اثرگذارترین برندهای گردشگری کشور شناخته می‌شود. ما هم‌اکنون وظیفه ارائه خدمات به مقیاس گسترده‌ای از گردشگران کشور در سرتاسر جهان را به عهده گرفته‌ایم و این افتخار را مدیون شما مشتریان همیشگی هستیم.

تاریخچه تأسیس شرکت

شرکت خدمات مسافرتی پایتخت گشت آریا در سال ۲۰۰۷ با پشتوانه ۱۲ سال تجربه مدیران خود آغاز به‌کار نمود. این شرکت در ابتدای کار خود با ارائه خدمات پرواز روزانه در مسیر استانبول به بیش از ۴۰۰ آژانس مسافرتی در سطح کشور، مقتدرانه وارد بازار سفر ایران‌گردی کرده است.

در حال حاضر شرکت پایتخت گشت آریا با بیش از ۴۰ نفر پرسنل تمام‌وقت و پاره‌وقت بر آن است تا در راستای تحقق اهداف کلان خود و با تکیه‌بر دانش روز دنیا و جدیدترین استانداردهای بین‌المللی به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های تور اپراتور در سطح منطقه مطرح باشد.

گواهی نامه ها

  • پروانه فعالیت - بند ب

  • عضویت یاتا

  • پروانه بهره برداری - بند الف

  • پروانه عضویت - بند ب

شماره حساب ها

شماره حساب
۰۲۱۹۲۶۷۵۰۸۰۰۰

شماره کارت
۴۳۶۷ – ۶۵۷۱ – ۹۹۷۱ – ۶۰۳۷

به نام فرامرز عظیمی
بانک ملی

شماره حساب
۱۳۱۹۹۶۱۵۲۴۵۰۱

شماره کارت 

۸۰۳۳ – ۰۱۴۹ – ۱۶۱۰ – ۵۰۵۴

به نام فرامرز عظیمی
بانک گردشگری

شماره حساب

۵۸۶۳۴۲۸۷۱۹

شماره کارت

۹۷۳۰ – ۶۶۵۹ – ۳۳۷۷ – ۶۱۰۴

به نام فرامرز عظیمی
بانک ملت

شماره حساب

۲۳۶۸۰۰۰۱۱۱۶۹۷۰۵۱

شماره کارت

۸۴۲۶ – ۳۷۷۹ – ۲۹۱۰ – ۵۰۲۲

به نام فرامرز عظیمی
بانک پاسارگاد